Gigaset SL450HX

Gigaset SL450HX

Ma wszystko, co powinien posiadać idealny telefon

Wysokiej jakości materiały

Doskonale wykonana aluminiowa obudowa podkreśla luksusowy charakter słuchawki. Odpowiednio zaprojektowany kształt ułatwia trzymanie jej w dłoni. Nawet klawiatura z precyzyjnymi punktami nacisku odpowiada na najbardziej wymagające potrzeby użytkowników. Gigaset SL450 − powstał telefon praktycznie idealny.

Duży, kolorowy wyświetlacz TFT

Trudno uwierzyć, że w tak kompaktowym telefonie zastosowano tak duży wyświetlacz. Wpasowany w dostępną szerokość słuchawki wygląda elegancko i zachwyca użytecznością. Dzięki niej możesz korzystać z przejrzystego interfejsu i efektownych kolorów. Imponujące możliwości idą w parze z wieloma innymi udogodnieniami oferowanymi przez telefon.

Pojemna książka adresowa

Z miejscem na 500 wpisów - każdy z trzema numerami telefonów - książka adresowa pomieści kontakty do największego grona przyjaciół i całej rodziny. Miłym i pomocnym dodatkiem jest automatyczne przypomnienie o urodzinach, które powiadomi o ważnym wydarzeniu w kręgu najbliższych. Ponadto, aktywując funkcję połączenia VIP, przyporządkujesz najważniejsze osoby do grona priorytetowych abonentów. Po prostu inteligentna telefonia.

Różne opcje połączenia

Chciałbyś podłączyć telefon Gigaset SL450HX do swojego komputera lub zestawu słuchawkowego? Śmiało, to możliwe – za pośrednictwem złącza micro USB lub Bluetooth. Uniwersalną słuchawkę SL450HX można podłączyć bezpośrednio do routera ze zintegrowaną stacją bazową DECT (z lub bez CAT-iq), umożliwiając wykonywanie połączeń telefonicznych poprzez protokół IP i w jakości, której oczekujesz.

 

Data

10 styczeń 2019

Tag

Gigaset