Gigaset E630HX

Gigaset E630HX

Jeśli prowadzisz warsztat - trudne warunki lub wymagające sytuacje to codzienność. Jednak dla bezprzewodowego telefonu E630HX nie będą one zaskoczeniem. Towarzystwo garażowego sprzętu lub narzędzi to dla niego naturalne środowisko. Dlatego posiada wzmocnioną konstrukcję, jest odporny na zachlapania, pył i wstrząsy. Najważniejsze cechy:

  • Odporny na zachlapania, zabezpieczony przed pyłem, o zwiększonej odporności na wstrząsy (IP65)

  • Dioda LED do optycznej sygnalizacji połączenia oraz funkcji latarki

  • Profil akustyczny do pracy w głośnym otoczeniu

  • Doskonała jakość dźwięku (głos HD), także w trybie głośnomówiącym

  • Alarm wibracyjny

  • Duży, podświetlany i kolorowy wyświetlacz TFT

  • Oddzielny głośnik

  • Książka adresowa do maks. 200 wpisów

  • Długi czas rozmów i czuwania - odpowiednio do 14 i 310 godzin

Wygodna, komfortowa obsługa

Dzięki powiadomieniom wibracyjnym i świetlnym nie ominie Cię żadne telefoniczne połączenie, nawet w głośnym otoczeniu. Wygodna słuchawka dobrze leży w dłoni, a boczny przycisk ułatwia kontrolę głośności. Gigaset E630HX oferuje także doskonałą jakość dźwięku. A jeśli nie uda Ci się odebrać połączenia, dedykowany przycisk poinformuje o nieodebranym połączeniu.

Więcej praktycznych ustawień

W łatwy sposób dostosujesz profil telefonu zarówno do cichego, jak i głośnego otoczenia. Uproszczony sposób odbierania połączeń ułatwi przyjęcie rozmowy nawet wtedy, gdy masz ubrudzone dłonie. Przejrzyste  menu, podświetlana klawiatura i kolorowy wyświetlacz TFT usprawnią dodatkowo nawigację i korzystanie z książki telefonicznej o pojemności do 150 kontaktów.

Eco DECT: brak emisji fal radiowych

Gigaset E630HX posiada energooszczędny zasilacz, który zużywa mniej energii, dzięki czemu jest bardziej przyjazny dla środowiska i Twojego portfela. Podobnie jak inne modele z rodziny bezprzewodowych telefonów stacjonarnych Gigaset, także i ten płynnie dopasowuje moc transmisji zależnie od odległości dzielącej słuchawkę od stacji bazowej. Możesz także zredukować o 80 proc. moc transmisji stacji bazowej Gigaset E630HX wybierając w prosty sposób tryb ECO. Dodatkowo, tryb ECO Plus całkowicie wyłącza transmisję fal z chwilą przejścia telefonu w stan czuwania.

Długie rozmowy bez przerywania

Rozmawiaj przez telefon i wykonuj jednocześnie inne czynności, nawet gdy masz zajęte ręce. Zaawansowany tryb głośnomówiący umożliwi kontynuowanie pracy, a oferowany długi czas rozmów, sięgający nawet 14 godzin, sprawi, że Gigaset E630HX nie przerwie niespodziewanie połączenia. Ponad 310 godzin w stanie czuwania to także swoboda przechowywania telefonu przez długi czas w pobliżu miejsca pracy.

Data

10 styczeń 2019

Tag

Gigaset