Callcenter CETEKOM CC

Callcenter CETEKOM CC

CETEKOM CC to kompleksowe rozwiązanie dla systemów Call/Contact Center, telemarketingu czy CATI. Dostępne jest w formie BOX na płycie CD (udostępniane także w postaci obrazu ISO).

Oprogramowanie CETEKOM CC funkcjonuje w takich środowiskach pracy, jak:

  • Serwer sprzętowy lub komputer

Na chwilę obecną ciesząca się największą popularnością forma wdrażania systemu Call/Contact Center. Program CETEKOM CC zainstalowany może być na komputerze PC, serwerze sprzętowy lub też na innego rodzaju urządzeniu, posiadającym możliwość instalacji systemu operacyjnego Linux (architektura AMD64 lub i386).

  • Serwer wirtualny

Ten typ wdrożenia systemu Call/Contact Center jest wybierany coraz częściej. Oprogramowanie CETEKOM CC instaluje się na serwerze wirtualnym, w środowiskach wirtualizacji ogólnodostępnych, jak m.in. VMware, XEN, Microsoft Hyper-V, VirtualBox czy też Red Hat Enterprise Virtualization.

  • SaaS

CETEKOM CC to oprogramowanie, które można wykorzystać w formie „program jako usługa”. Jest to centrala telefoniczna popularnie nazywana „w chmurze”. W tym przypadku Klient nie przeprowadza jakichkolwiek instalacji na swoich serwerach.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z kompleksowym rozwiązaniem oprogramowań Call Center i Contact Center.

 

SpecyfikacjaCETEKOM CC

 

 

 

Data

10 grudzień 2018

Tag

CETEKOM