Usługi operatorskie telefonii stacjonarnej VoIP

Usługi operatorskie telefonii stacjonarnej VoIP które świadczymy już od 2005r. są elementem naszej kompleksowej usługi wyposażania firm w nowoczesne systemy telekomunikacyjne oparte o urządzenia telefonii IP.

W ramach zawieranej umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, Klient oprócz podstawowej usługi głosowej, może mieć dostęp do wielu dodatkowych funkcjonalności takich jak między innymi:

  • abonencka wirtualna centrala telefoniczna

  • system zapowiedzi słownych IVR

  • system kolejkowania rozmów przychodzących

  • usługa faxu wirtualnego – fax2email

  • system poczty głosowej

  • system nagrywania rozmów

Funkcjonalności te w połączeniu z odpowiednio dobranymi i skonfigurowanymi urządzeniami telefonii IP, pozwalają na zorganizowanie z niewielkim nakładem finansowym, dobrze działających systemów telekomunikacyjnych dla praktycznie każdej firmy.

Dla każdej też firmy, przygotowujemy indywidualne pakiety usług, uzależnione od ich potrzeb. Tutaj zamieszczamy dwa przykłady pakietów dla ogólnej prezentacji zakresu i cen świadczonych usług wraz z cennikiem połączeń międzynarodowych.

 

 

Współpraca z nami oparta jest o proste zapisy umowne, przejrzysty regulamin świadczenia usług, gwarantowaną  ich jakość i sprawność działania.

Pod adresem :  https://app.cetekom.pl , Klient otrzymuje indywidualny dostęp do swojego Panelu Użytkownika.  Za jego pomocą, może samodzielnie zarządzać pakietem dostępnych mu usług.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług operatorskich .